Photobucket
.::: OKAŻ SERCE JULII :::.
CO SŁYCHAĆ U JULKI.......
Link 09.05.2009 :: 23:45 Komentuj (0)

Julka chodzi do szkoły i jest bardzo zadowolona:), ma bardzo dużo koleżanek i kolegów już na wejściu wszyscy serdecznie się z nią witają. Na lekcjach jest bardzo aktywna i chociaż sama w zeszytach niepisze, wcale nie czuje się gorsza od innych dzieci.Jula na ogół jest radosnym dzieckiem, chociaż miewa gorsze i lepsze dni, ale to jak każdy z nas. Po lekcjach ma rehabilitację i swoje dodatkowe zajęcia, które bardzo lubi. Julka zaczeła chodzić coraz lepiej przy balkoniku sama bez wspomagania:), a wczoraj zrobiła trzy kroki bez balkonika. Gdy chodzi sama przy balkoniku mówi "Mamo to ja będę chodziła"???, łza kręci się w oku...........Oby tak było potrzebne są turnusy rehabilitacyjne koszt turnusu wynosi 4000 zł. Mamy zaplanowany wyjazd do "ZABAJKI" na 20-tego lipca. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe, aby mogła pojechać na turnus i by spełniło się jej marzenie o chodzeniu. W imieniu Julki i swoim serdecznie DZIĘKUJE ZA  POMOC!!!!


Witam wszystkich
Link 14.05.2009 :: 14:20 Komentuj (2)


Witam wszystkich odwiedzających jak również czytających bloga Julii wiem wiem dawno nie pisałam i mogliście się poczuć porzuceni ale nie miałam za bardzo czasu na pisanie nowej notki dziś się przełamałam i postanowiłam coś napisać.
No to od czego by tu zacząć hm ostatnio jestem bardzo często z moim skarbem na spacerkach Julia bardzo lubi kiedy wychodzę z nią na długie spacerki jest wtedy bardzo zadowolona i uśmiechnięta uwielbiam gdy moja kruszynka się cieszy aż się robi milo na sercu.

No dobrze moi drodzy nie wiem co miałabym wam tutaj jeszcze napisać z góry przepraszam za tak krótki wpis ale naprawdę nie mam jakoś pomysłu na pisanie mam nadzieje ze mi wybaczycie.1 % Podatku..
Link 20.05.2009 :: 06:26 Komentuj (0)
             

                                   PODZIĘKOWANIE

    
SERDECZNIE DZIĘKUJE TYM WSZYSTKIM KTÓRZY ZECHCIELI ODDAĆ SWÓJ 1% PODATKU NA MOJĄ REHABILITACJE I LECZENIE , ORAZ DZIĘKUJE PANI EWIE,BEATCE I MAŁGOSI A TAKŻE SEBASTIANOWI I ALEKSANDRZE.


                  Z CAŁEGO SERDUSZKA DZIĘKUJE JULA.


darmowy hosting obrazków
                


Niespodzianka
Link 24.05.2009 :: 17:39 Komentuj (0)


Dla Mamy.
Link 26.05.2009 :: 00:00 Komentuj (0)
Mamusiu mojaMamusiu moja, żebyś wiedziała,

że kocha Cię córeczka mała,


Kocha i pragnie w serdecznych słowach,


mamusi swojej zawsze dziękować.


Za to, że czuwasz nade mną mateczko,


że mnie usypiasz śliczną bajeczką,


z tobą mateńko zawsze tak miło.


Chcę, więc by dobrze zawsze ci było,


Obejmę mocno mamę za szyję


i powiem głośno: „Niech sto lat żyje".

 
Dzisiaj w klasie Julki organizowany był Dzień Mamy i Taty:) Dzieci przygotowały występ dla nas,mówiły wierszyki ,śpiewały ,Julcia też mówiła wierszyk. Potem był poczęstunek, przygotowany przez dzieci z Paniami no i oczywiście podarunek od dzieci były to laurki ,które robiły same.Była bardzo miła atmosfera:)   CHŁOPAKI O WIELKICH SERCACH:))))))
Link 31.05.2009 :: 23:26 Komentuj (1)
W dniu 27 maja został rozegrany mecz na rehabilitację Julki.Organizatorami tego meczu był P. Mariusz wuefista oraz uczniowie I klasy Technikum Informatycznego oraz inni uczniowie.Mecz rozgrywano od 8.00 do 18.00 ,było bardzo zimno i padał deszcz ale mimo takiej pogody chłopcy grali .Julcia została zaproszona  na godz. 10-tą przez P.Mariusza i Piotra B. Trochę się bała marudziła po drodze że nie pójdzie,jednak gdy doszłyśmy do szkoły serdecznie nas przywitali no i Julcia była uśmiechnięta jak zawsze kibicowała drużynie żółtej bo to jej ulubiony kolor.Przyszła również cała klasa Julci to już zupełna radość była.O godz 11-tej zagrały również Panie nauczycielki :) Było bardzo zimno i musiałyśmy pójść na trochę do domu aby się przebrać, Julka na tą wiadomość wpadła w płacz że nie pójdzie do domu bo chłopcy grają , jednak dala się przekonać i pojechaliśmy do domu . Jednak tylko zjadła i napiła się ciepłej herbaty nie dała za wygraną trzeba było wracać.Gdy przyjechaliśmy chłopcy nadal grali , bardzo ambitnie aż już ich było szkoda bo tyle godzin ,grali prawie Ci sami od godz 8.00.Wreszcie P.Mariusz odgwizdał koniec meczu Była to wielka radość dla nas  a największa dla chłopaków , że wytrzymali pokonali siebie:) Padło ogółem 205 bramek,a uzbierali na rzecz Julki 526zł .Pieniążki te zostaną przekazane przez organizatorów na subkonto Julki. Julcia podziękowała chłopcom i oczywiście się rozpłakała. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE:))))))
Photobucket

Julia ma mózgowe porażenie dziecięce. Możesz Jej pomóc oddając 1% podatku. To bardzo proste. Oto niezbędne informacje: Fundacja Pomocy Osobom Niepełno - sprawnym "SŁONECZKO" Stawnica 33 77-400 Złotów Wpłaty proszę kierować na: SBL Zakrzewo Numer konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitacje Julii Kszuk, symbol 29/K


Photobucket


Photobucket

CO U JULKI?(4)
JULIA NA FOTKACH(3)
KLIKNIJ - POMÓŻ(4)


Photobucket

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec


Photobucket

Ewelinka Kicińska
Klaudia Kaliszewska.
Anetka Gierczyk
Piotr Kocik
Bartuś i Łukasz Jaszczur
Hania Wesołowska
Wiktorek Bajer
Pola Wesołowska
Madzia Teląszka
Martynka Kruk
Natalia Nadolska
Igor Jeruzal
Kubuś Długosz
Nikola Kabat
Julia Kierkało
Emil Łąka
Karolinka Molska


Photobucket
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.plKołderki za jeden uśmiech - wejdź na stronę KOLDERKI.ORGpowered by Ownlog.com & Fotolog.pl

Photobucket

made on mac by brefka