6 SIERPNIA ODBYŁY SIĘ PRAWYBORY MISS .....
ZOSTAŁAM PRZEDSTAWIONA TAK....
Co prawda skoczyła dopiero 9 lat, ale ma przy boku swoją dzielną mamę. Julka chodzi do Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałczu do klasy
 integracyjnej. Ma pięć ulubionych koleżanek. Na pytanie: co najbardziej lubi robić: odpowiada szczerze – SPAĆ. Czyli, jak każdy z nas.

Julka nie marzy o skuterze, ani o Macbooku firmy Apple. Chciałaby tylko..... samodzielnie chodzić. Ma szansę. Pobyt na turnusie rehabilitacyjnym na tyle ją usprawnił, że porusza się już przy balkoniku. Gdyby mogła pojechać jeszcze raz, jej szanse by wzrosły. Ale turnus kosztuje ponad 4000 zł, a Julka razem z mamą utrzymują się się wyłącznie z zasiłków.  

Na szczęście mamy wybory Miss Lata 2010 Pojezierza Wałeckiego, hojną publiczność, piękne kandydatki i dużą puszkę na pieniądze. Oraz pomysł jak zrobić z tego użytek.

Proponujemy Państwu układ: każdy, kto wrzuci do puszki min. 10 zł będzie mógł zatańczyć z wybraną kandydatką, a za możliwość zrobienia sobie zdjęcia z nią – będzie musiłał wrzucić min. 5 zł. Można więcej, i można – oczywiście – wrzucać bez nagrody, bezinteresownie. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na turnus rehabilitacyjne dla Julki.
UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ 400 ZŁ.I PIENIĄŻKI ZOSTAŁY PRZEKAZANE NA MOJE SUBKONTO.
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY SIĘ PRZYCZYNILI DO TEGO.

Name:

Komentarze: